Xiaomi Mi Temperature and Humidity Sensor | Czujnik temperatury i wilgotności | YTC4042GL
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Xiaomi Mi Temperature and Humidity Sensor | Czujnik temperatury i wilgotności | YTC4042GL

Producent: Xiaomi

Model: Xiaomi Mi Temperature and Humidity Sensor

Kod producenta: WSDCGQ01LM

Typ produktu: Czujnik temperatury i wilgotności

Kolor: Biały

Połączenie bezprzewodowe: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Zigbee

Typ baterii: CR245 - baterii brak w zestawie

44,00 zł (brutto) 35,77 zł (netto)
Brutto
block Obecnie brak na stanie
Polityka bezpieczeństwa
(edytuj w module Customer Reassurance)
Zasady dostawy
(edytuj w module Customer Reassurance)
Zasady zwrotu
(edytuj w module Customer Reassurance)

Xiaomi Mi Temperature and Humidity Sensor | Czujnik temperatury i wilgotności | YTC4042GL

Czujnik temperatury i wilgotności Xiaomi Mi Smart, za jego pomocą można monitorować w czasie rzeczywistym temperaturę i wilgotność względną w pomieszczeniu, w którym znajduje się sterowanie z aplikacji My Smart Home na smartfonie lub tablecie.

W przypadku, gdy temperatura lub wilgotność w wyznaczonym obszarze jest nienormalna lub nie znajduje się wśród skal, które wcześniej wprowadziliśmy, czujnik wyśle alarm do twojego telefonu, abyśmy byli w pełni poinformowani o sytuacji w naszym domu.

* Ten produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku w pomieszczeniach i musi być używany razem z urządzeniem koncentrującym MiSmart.

Do poniższych rozwiązan niezbędne jest posiadanie: Xiaomi Hub + Xiaomi czujnik temperatury i wilgotności  + Xiaomi inteligentne gniazdko

    Czujnik automatycznie dostosowuje poziom wilgotności w pomieszczeniu, gdy jest używany z inteligentną wtyczką i nawilżaczem.
    Dzięki czujnikowi zainstalowanemu w pokoju dziecka możesz na czas zmienić temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu.
    Czujnika temperatury i wilgotności można połączyć z kontrolerem klimatyzacji. Dzięki temu rozwiązaniu po wykryciu przez czujnik wysokiej temperatury w pomieszczeniu automatycznie zostanie uruchomiona klimatyzacja.

Czujnik wykonany został z wysokiej jakości materiału. Ze względu na bardzo niskie zużycie energii, bateria może działać 2 lata.

Specyfikacje:

    Marka: Xiaomi
    Model: czujnik temperatury i wilgotności Mi Smart Home
    Kompatybilny z Androidem i iOS poprzez APP (My Home Smart)
    Zasilanie: ogniwo guzikowe CR1632 3 V.
    Dokładność temperatury: ± 0,3 ° C
    Dokładność wilgotności: ± 3%
    Temperatura pracy: od -20º do 60ºC
    Wilgotność pracy: 0-100%
    Rozmiar: 3,6 x 3,6 x 1,15 cm
    Waga: 15 gr

Zestaw zawiera:

    Czujnik temperatury i wilgotności Xiaomi biały
    Bateria CR2032
    Instrukcja obsługi

YTC4042GL

Zasady zwrotu

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 30 dni od dostawy, aby otrzymać pełny zwrot kosztów. Opłacimy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś nieprawidłowy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki nadawcy przesyłki zwrotnej, jednak w wielu przypadkach zwrot otrzymasz szybciej. Ten okres obejmuje czas tranzytu, w którym otrzymamy zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny na przetworzenie Twojego zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny na zwrot Twój bank, aby przetworzyć naszą prośbę o zwrot pieniędzy (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, wyświetl zamówienie za pomocą łącza „Zrealizuj zamówienia” w menu Moje konto i kliknij przycisk Zwróć przedmiot (y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego przedmiotu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie kosztów.

Dostawa

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.

When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.

Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

  • "Wszystko w porządku. Bezproblemowa dostawa. Paczka zabezpieczona przed uszkodzeniami." - Marcel
  • "Excellent value. High quality products at reasonable prices." - Warren
  • "Szybko, sprawnie i na temat. Serdecznie polecam." - Anna
  • "Polecam , wszystko zgodne z opisem " - Zebo